KARAKÖY_RESMİ_FORUM_WEB_SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKÖY_RESMİ_FORUM_WEB_SİTESİ

Film dünyası DİVX-MP4-MKV Filmler, Eğlence Dünyası - Video İzle, Film İzle, Dizi İzle indir Bilgisayar Dünyası FULL PROGRAMLAR-İŞLETİM SİSTEMLERİ CEP DÜNYASI Anycool Teknik Yardım - Diğer Çin Telefonları Sorun ve Çözümleri

AnasayfaPORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rocket Dock v1.3.5 Multi Lang

YazarMesaj
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR

Rocket Dock v1.3.5 Multi Lang Empty
MesajKonu: Rocket Dock v1.3.5 Multi Lang   Rocket Dock v1.3.5 Multi Lang Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 5:46 pm

Rocket Dock v1.3.5 Multi Lang 1231583334_24bqh5g

TANITIM / INTRODUCTION
Türkçe

RocketDock; hareketli araç çubuğu. Artık kısayollarınızı masaüstünde tek bir program içinden çalıştırabilirsiniz. Masaüstünde artık onlarca kısayola gerek kalmadan haraketli bir araç çubuğu sayesinde onları hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.
Program ekrana bir araç çubuğu olarak gelir ve tüm ayarlamalarınızı bunun üstünden yapabilirsiniz. Kısayollar oluşturup, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Programın içinden çok sayıda simge olmakla birlikte hariçten simgeler da ekleyip, kısayol ve dosyalarınız için uygun olanları atayabilirsiniz.
Türkçe kullanabilmek için:
Programın boş bir yerine sağ tuş yapıp ordan "Dock Settings" i seçip gelen pencerenin "General" kısmından "Türkçe" yi seçip "OK" dedikten sonra program Türkçe olur.

Özellikleri:
Çok sayıda değiştirilebilir kabuk desteği
Basit sürükle-bırak arayüzü
Otomatik gizleme
Yatay ve dikey kullanım
Tam özelleştirilebilir ayarlar
Türkçe dahil çok sayıda dil desteği.

English
RocketDock is a smoothly animated, alpha-blended application launcher that is similar to ObjectDock. RocketDock renders quickly like MobyDock, has the visual sharpness of Y'z Dock, and the stability that neither seem to possess.
It is compatible with every dock skin format we are aware of. In fact, if you have a skin that doesn't load properly, send it to us, along with a screenshot of what it should look like and we'll see what we can do about integrating the format...
Features:
Minimize windows to the dock
Real-time window previews in Vista
Running application indicators
Simple drag-n-drop interface
Multi-monitor support
Supports alpha-blended PNG and ICO icons
Icons zoom and transition smoothly
Auto-hide and Popup on mouse over
Positioning and layering options
Fully customizable
Completely Portable
ObjectDock Docklet support
Compatible with MobyDock, ObjectDock, RK Launcher, and Y'z Dock skins
Runs great on slower computers
Unicode compliant
Supports many languages and can easily be translated
A friendly user base Smile
And best of all... its FREE
Supported Languages:
Afrikaans, Albanian, Arabic, Bangla, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, Galician, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic), Serbian (Latin), Sinhala, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian

Dosya Türü / File Extension: RAR
Dosya Boyutu / File Size: 6.15 MB
Dosya Şifresi / File Pass: Yok / None
Antivirüs Tarama / Antivirüs Dedect: NOD32 AntiVirüs

İndir / Download

Rocket Dock v1.3.5 Multi Lang 1229093070_downloadbuttton
http://karakoy.eniyiforum.org

Rocket Dock v1.3.5 Multi Lang
1 sayfadaki 1 sayfası