KARAKÖY_RESMİ_FORUM_WEB_SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKÖY_RESMİ_FORUM_WEB_SİTESİ

Film dünyası DİVX-MP4-MKV Filmler, Eğlence Dünyası - Video İzle, Film İzle, Dizi İzle indir Bilgisayar Dünyası FULL PROGRAMLAR-İŞLETİM SİSTEMLERİ CEP DÜNYASI Anycool Teknik Yardım - Diğer Çin Telefonları Sorun ve Çözümleri

AnasayfaPORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Azametine Hayranım!..

YazarMesaj
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR

Azametine Hayranım!.. Empty
MesajKonu: Azametine Hayranım!..   Azametine Hayranım!.. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 11:37 am

Azametine Hayranım!.. Azametine Hayranım!..

Senin kedini övdüğün gibi övmekten acizim. Acziyetim benim en güzel vasfımdır. Benliğimde beliren en kötü vasıf da kibirdir.

Sana seni sevenlerin ve Senin kendilerini sevdiklerinin sevgisiyle ellerimi açıyorum. Bağrımda taşıdığım en hoyrat seslenişimle ama en edepkâr ruhumla açtım ruhumu divanına..

Kalbimi açan da Sensin, kapatan da Sensin. Kalbimi rızana aç, Gadabına kapat Ey Celal ve İkram Sahibi Rabbim..

Ruhumu azad eden de Sensin, tutan da Sensin. beni Sen tut, meftûnun olayım, zikrinde can bulayım...

Gözlerimi kilitleyen de Sensin, açan da Sensin. Gözlerime Ayetlerini göster, mahlukatının acaibinde şaşırt, Mahlukatında alametlerine kör olanlardan eyleme acziyetimle Sana sesleniyorum Ey herşeye Kadir olan Allah'ım!..

Ellerimi ve ayaklarımı felc eden de Sensin, onlara can ve hareket veren de SEN!.. Rızana uygun yönlere uzat ellerimi ve rızana uygun yönlere ilet ayaklarımı..

Azametine Hayranım ALLAH'ım!..
http://karakoy.eniyiforum.org

Azametine Hayranım!..
1 sayfadaki 1 sayfası