KARAKÖY_RESMİ_FORUM_WEB_SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKÖY_RESMİ_FORUM_WEB_SİTESİ

Film dünyası DİVX-MP4-MKV Filmler, Eğlence Dünyası - Video İzle, Film İzle, Dizi İzle indir Bilgisayar Dünyası FULL PROGRAMLAR-İŞLETİM SİSTEMLERİ CEP DÜNYASI Anycool Teknik Yardım - Diğer Çin Telefonları Sorun ve Çözümleri

AnasayfaPORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu

YazarMesaj
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR

Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu Empty
MesajKonu: Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu   Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 12:07 pm

Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu 1209981898sir_gul

HZ.RESULULLAH'IN(sallahu aleyhi ve sellem)VEFATI ÜZERİNE HZ.FATIMA(rahmetullahi aleyh) ŞU ŞİİRİ OKUDU

Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu Image

Bismillahirrahmanirrahim

"topraklar Altında Gizlenene Deki, Bağırmamı Ve Feryadımı Duyuyormusun?
öyle Musibetler Başıma Geldi Ki, Gündüzün Başına Gelseydi Kararır Gece Oluverirdi.
Ben Muhammed'in (sallahu aleyhi ve sellem) Gölgesinde Himaye Altinda Idim,
Hiçbir Zulümden (düşmandan) Korkmuyordum. O Benim Güzelimdi.
Bu Gün Zelil Ve Zulme Uğramaktan Korkuyorum,
Bana Zulm Edeni Ridamla Def Ediyorum.
Kumru Gam Ve Kederden Gece Bir Daha Ağlasa,
Bir Sabah Vakti Ağlarım.
Senden Sonra Hüznü Munisim Kılacağım,
Sana Gözyaşi Döküp Ağzımı Açacağım (onu Silah Edineceğim).
Ahmed'in Türbesini Koklayana Ne Gam,
Uzun Bir Zaman Güzel Bir Koku Koklamasa Da.
Babacığım ! ! !
Vesselamun Aleykum Ve Rahmetullah

Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu Bwzo6qli
http://karakoy.eniyiforum.org

Hz. Resulullah'ın(sallahu aleyhi ve sellem) Vefatı Üzerine Hz. Fatıma Bu Siiri Okudu
1 sayfadaki 1 sayfası