KARAKÖY_RESMİ_FORUM_WEB_SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKÖY_RESMİ_FORUM_WEB_SİTESİ

Film dünyası DİVX-MP4-MKV Filmler, Eğlence Dünyası - Video İzle, Film İzle, Dizi İzle indir Bilgisayar Dünyası FULL PROGRAMLAR-İŞLETİM SİSTEMLERİ CEP DÜNYASI Anycool Teknik Yardım - Diğer Çin Telefonları Sorun ve Çözümleri

AnasayfaPORTALGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link

YazarMesaj
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR

Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link Empty
MesajKonu: Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link   Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 1:07 am

Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link 5728210320_065835

Server Özellikleri Editli Olanlar
1- 1 Level görevi 94 yapar 300m
para verir

2- P ve G açan npc ve item al
seçeneği ile 5 ci efsun küresini verir

3- AT veren npc 21 level at verir
ve item al seçeneği at kitabı verir

4- Lonca açılabilen loncadan
çıkılabilen Türkçe gardiyan

5- Türkçe npc'ler
6- Kırmızı orta yuvarlakda
sabitlenmiş tüm npcler

7- Editlenmiş npcler
8- İtemlere + basarken 1 para
alır item istemez %100 geçer

9- 6. ve 7. efsun fiyatı 0
yang'dır

10- Sol üstte cıkan para toplama
deposu 3 göz yapma,3. el gibi ep ile alınan özellikler ekli

11- TL npc bunda da at alma,
erkekden kız olma, savascıdan sura olma, statü sıfırlama, ox'a gitme,
ışınlama gibi değişik seçenekler var isterseniz oyunculara
kullandırtabilrisiniz bende yasakdı adı ondan tl npc

12- NPC deki tüm silahlara taş
basılıyor

Hepsini kendim editledim gercekden baya bi bilgi birikimi,
emek, zaman istiyor kolay değil BİR

DOSYA İÇİNDEKİLER
617mb mt2 kurulum dosyası şifresi nyomt2 dir
Hamachi
Virtual PC
Navicat süresiz
Appserv
Portmap
Hızlı bir panel
Mc set

Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link 2mqjhaw
Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link 30vkenl

Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link 2quoldk

http://depositfiles.com/files/9kq8m4jvq

http://karakoy.eniyiforum.org
onur
Misafir

Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link Empty
MesajKonu: Geri: Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link   Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 4:49 pm

eline sağlık sagolasın inşallah hata felanvermezde kurarım serveri.... sagoll Very Happy Smile
ONUR
Misafir

MesajKonu: Geri: Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link   Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 5:01 pm

YA BU KURMAYIDA AYARLARMISIN YA NASIL KURUCAM BARİ Bİ BİLGİ FELAN VERİRMSİN @
Taaruz
Misafir

MesajKonu: :)   Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 4:05 pm

baba cok saol süper bi paylaşım inş hata vermez bunu altına kurulum videosuda verirsen sevinrm

Metin2 PvP Dosyaları - Hazır Editlenmiş Server - Size Sadece Kurmak Düşer - HaLiLGsM -Tek Link
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fotoğrafçılara Özel Set 'Photoshop Eğitim Seti' | HaLiLGsM | 2 Alternatif Tek Link
» Kurtlar Vadisi Pusu | Bölüm 75 | DVBRip XviD | OpeD | 3 Alternatif Link + 2 Tek Link
» Zerrin Özer - Yerin Hazır (2010) Full Album / Bol Alternatifli
» Sevr Magarası DVB XviD RİP BY HALİLGSM
» FORMAT SONRASI PROGRAMLAR 2010 >>> HaLiLGsM